/תקנון ותנאי שימוש באתר "חיים וטעים"

תקנון ותנאי שימוש באתר "חיים וטעים"

תקנון ותנאי שימוש באתר "חיים וטעים" 2018-08-06T07:10:48+03:00

תקנון ותנאי שימוש באתר "חיים וטעים"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד. ואין בו כדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.

1. הקדמה
אתר "חיים וטעים" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כבלוג בו בעלת האתר ומנהלת האתר משתפת במתכונים, חוויות אישיות, התנסות במוצרים ובכלים חדשים והמלצות על מקומות נחמדים לפי שיקול דעתה הבלעדי של בעלת האתר ומנהלת האתר, והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש המפורטים להלן:
אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ רפואי או תזונתי או תחליף לייעוץ מקצועי, אישי, ספציפי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל משתמש.
בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, כגון מתכונים, תמונות וסרטונים וכלל התכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת. בעלת האתר ומנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות שרטוטים, לוגו, סרטונים, תמונות, מידע, תכנים, טקסטים, קבצים המוצעים להדפסה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "חיים וטעים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש וחתום ע"י בעלת אתר "חיים וטעים". בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד שרטוטים, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר באופן רציף וללא הפרעות או תקלות, אולם בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, יתכנו הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתך האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "חיים וטעים" ואין לעשות בהם שימוש כאמור בסעיף 2 בתקנון זה, למעט במקרים בהם צוין במפורש אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש באתר החיצוני המופיע בקישור ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
האתר מאפשר השארת תגובות, העברת מסרים ,תוכן ודעות על ידי הגולשים. תוכן התגובות והמסרים הנ"ל הם באחריותם הבלעדית של שולחיהם והאתר לא יישא כל אחריות בגינם. אין להעלות או לשלוח לאתר זה או באמצעותו חומרים, מידע או פרטים שאינם מוסריים או בלתי חוקיים, לא רלוונטיים, פוגעים ושאינם מכבדים קודי התנהגות ראויים ואחרים.
בעלת האתר ומנהלת האתר תהה רשאית, אך לא חייבת, למנוע תגובות, מסרים, דעות ותוכן או להסירם לפי שיקול דעתה הבלעדית.
בעלת האתר ומנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק כל תירוץ אשר מקובל על הגולש.

5. פרטיות הגולשים
בעלת האתר ומנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים או המנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי האתר "חיים וטעים".

6. גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר, ניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

7. אזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב .

8. הצהרת משתמש
ידוע לי כי השירותים הניתנים באתר ניתנים לשימוש כמו שהם As Is.
מוסכם כי השימוש באתר יעשה על דעתי ואחריותי המלאה והבלעדית ולא תהיה לי טענה, תביעה או דרישה כלשהי כלפי בעלת האתר. בעלת האתר ומנהלת האתר לא תהיה אחראית בשום צורה לנזק שייגרם למשתמש ישיר או עקיף ,כספי או אחר שעשוי לנבוע מהשימוש באתר.
כל הפריטים המוצגים באתר לרבות העיצוב המידע והתכנים הינם קניינה הבלעדי של בעלת האתר ומנהלת האתר כמפורט בסעיף 2 לעיל.
בשימוש באתר זה, לרבות גלישה, מהווה אישור כי קראתי את הוראות תקנון זה וכי אני מסכים לקבלן ולפעול על פיהן, ללא כל הגבלה או הסתייגות.
הרישום לקבלת דיוור אלקטרוני מהאתר וכן השימוש במידע אותו מסרתי לאתר ו/או שהצטבר אודותי בעת השימוש באתר, יתבצע בהתאם להוראות כל דין ובהתאם למדיניות הפרטיות של האתר, המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש.